Nasze programy

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie wynikające ze współpracy z firmami różnych branż przyczyniło się do powstania programów wspomagających pracę służb metrologicznych oraz osób zajmujących się nadzorem nad wyposażeniem pomiarowym.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dwa produkty:

  • EWP Ewidencja wyposażenia pomiarowego

    Nowy program EWP do prowadzenia ewidencji oraz zarządzania wyposażeniem do pomiarów monitorowania.   Podstawowe funkcjonalności programu: zupełnie nowy – intuicyjny interfejs użytkownika wygodna ewidencja wyposażenia pomiarowego kontrola i sygnalizacja czasookresów wzorcowań/sprawdzeń prowadzenie zapisów z realizowanych kontroli (na przystosowanych formularzach) wczytywanie świadectw wzorcowania z wzorcowań realizowanych w zewnętrznych laboratoriach szybkie dodawanie do ..."
    zobacz więcej
  • Sprawdzanie czujników mechanicznych

    Program służy do sprawdzania czujników mechanicznych. Zasada kontroli czujników, na której oparto budowę programu jest zgodna z wymaganiami zawartymi w Polskiej Normie oraz normie ISO w tym zakresie. Jest to już kolejna wersja programu, który z powodzeniem znalazł zastosowanie w kilkudziesięciu przedsiębiorstwach, laboratoriach, a także Urzędach Miar.   Program umożliwia: sprawdzanie czujników o dowolnym zakresie […]
    zobacz więcej